main 83003587 2801004376647183 2266213388923174912 o (1)

Witryna chłodnicza to jeden z niezbędnych elementów wyposażenia obiektów gastronomicznych hotelowych restauracji. Stwierdzenie oparte na przekonaniu, że je się oczami jest jak najbardziej zasadne – atrakcyjne i apetyczne ulokowanie potraw za taką witryną może być kuszące dla potencjalnego klienta i nakłonić go do sięgnięcia po potrawę umieszczoną za witryną chłodniczą, która sprawi, że przyrządzona kompozycja z potraw będzie długo zachowywała świeżość, a jednocześnie będzie prezentować się apetycznie. Dlaczego warto się w nią wyposażyć? Gdzie sprawdzi się najlepiej? Co możesz w niej przechowywać? Na jakie dodatkowe udogodnienia możesz liczyć? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na wszelkie pytania!

  1. Dlaczego warto mieć witrynę chłodniczą?
  2. Pomysły na witrynę chłodniczą
  3. Witryna chłodnicza od Gastroprodukt – dlaczego warto?

Dlaczego warto mieć witrynę chłodniczą?

Cukiernia, kawiarnia, a może stołówka czy bar – to wszystko jest wzbogacone bardzo często witryną chłodniczą. Znajduje ona szerokie zastosowanie wszędzie tam, gdzie załoga pragnie eksponować przygotowywane posiłki lub świeże produkty spożywcze. Witryny chłodnicze przeszklone oferowane przez gastroprodukt.pl cieszą się zaufaniem i renomą wśród klientów. Dzieje się to za sprawą wysokiej jakości oraz trwałości. Dodatkowym atutem jest także możliwość regulowania półek i ich wysokości, co pozwala w pełni spersonalizować witryny.

Pomysły na witrynę chłodniczą

Może być ona stosowania nie tylko do przechowywania gotowych potraw, ale także mięs czy innych wyrobów, które powinno się przechowywać w odpowiedniej temperaturze. Można tam także umieszczać:

– owoce,

– warzywa,

– sałatki,

– aperitify,

– napoje gazowane.

obraz 1

Odpowiednie wyeksponowanie takich produktów pozwoli Ci podnieść sprzedaż Twoich wyrobów. Możesz także zastosować finezyjne rodzaje ułożenia puszek czy butelek. Możliwość doświetlenia wnętrza witryny pozwala dodatkowo uatrakcyjnić dowolnie przygotowaną kompozycję.

Witryna chłodnicza od Gastroprodukt – dlaczego warto?

Poza tysiącami zadowolonych klientów warto zwrócić także uwagę na kompleksową ofertę producenta. Możesz bowiem w jednym miejscu bez problemu wyposażyć się we wszelkie niezbędne urządzenia do prowadzenia gastronomii, a także wyposażenia cukierni czy kawiarni. Taka kompleksowość ułatwia dokonanie ostatecznego wyboru i jest wygodna dla klienta. Na uwagę zasługuje także wysoka jakość komponentów, sprawna obsługa i wysyłka oraz udzielanie informacji zwrotnej na bieżąco, na każdym etapie zamówienia.